BİZ KİMİZ
Payam Yüce Işık
Koç ve Fasilitatör
Payam’ın hem kişisel gelişim ve büyüme hem de diğer kişilerin, ilişkilerin ve ekiplerin gelişimine destek ve şahit olmak konusunda tutkusu vardır.
İnsan kaynakları danışmanı, kıdemli insan kaynakları yöneticisi, koç ve fasilitatör gibi farklı roller ile, 20 yıllı aşkın insan kaynakları yönetimi, organizasyonel gelişim, liderlik ve koçluk deneyimini bir araya getirir. Payam’ın gücü, karmaşık organizasyonel dinamikler ile bireysel ve grup davranışlarını yönlendiren daha derin bireysel ve sistemik kalıpları anlama yeteneğinde yatmaktadır.
ICF tarafından akredite edilmiş PCC seviyesinde bir profesyonel koç ve Lewis Derin Demokrasi fasilitatörüdür. C-seviye yöneticilere ve üst düzey yönetim ekiplerine koçluk yapmak, küçük büyük farklı gruplarda diyaloğu kolaylaştırmak ile ilgili geniş deneyime sahiptir.

İpek ÜTÜN
Koç ve Fasilitatör
İpek’in tutkusu; insanları, yaşam enerjilerinin tümü ile yaşamaya ve yönlendirmeye destek olmak ve sistemler ile ilişkileri, birlikte büyümeleri ve en yüksek potansiyellerine ulaşmaları için desteklemektir.
Bu amaçla, yöneticilere (PCC düzeyinde akredite Koç) ve ekiplere (ORSCC akredite Sistem Koçu) koçluk hizmeti verirken, liderlik geliştirme programları ve mentorluk (akredite Lewis Derin Demokrasi fasilitatörü ve eğitmeni) sunar, ayrıca ShadowWork Weekends’de (akredite ShadowWork Fasilitatörü) fasilitatörlük yapmaktadır. Gücü, kişiler ve ekipler ile çalışırken, davranışlardan inançlara ve kalıplara kadar farklı katmanlarda çalışabilme esnekliği ve çeşitli bakış açılarını bir araya getirme yeteneğidir.
2012’den beri, Meslek Lisesi Öğrencileri için iki yıllık gönüllü MLK Koçluk Programını tasarlayan ve yaklaşık 4500 öğrencinin iş hayatına geçişini destekleyen Tribe’ın bir üyesi olmaktan gurur duyar.
Son 9 yıllık deneyiminin öncesinde, farklı yönetim kademelerinde satış ve pazarlama, pazarlama ve yönetim danışmanlığı ve Fortune 500 Türkiye'nin ilk 200’ünde yer alan şirketlerden birinde yönetim kurulu üyeliği yapmış, toplam 16 yıllık deneyime sahiptir. Diğer taraftan, üç çocuk annesi olmayı yaşamın en derin, zorlu ve büyüten deneyiminden biri olarak görmektedir.

Çiğdem Taş Yerli
Koç ve Fasilitatör
Çiğdem’in tutkusu, kişilerin ve ekiplerin kendi bilgeliklerini ortaya çıkarabilecekleri güvenli bir ortam yaratmaktır. Çalışmaları her sistemin (bireysel veya grup), büyük bir değişim potansiyeline sahip olduğu inancına dayanır.

Kendisi ICF tarafından akredite edilmiş PCC seviyesinde bir profesyonel koç, danışmanlık ve insan kaynakları alanlarında geçmişe sahip deneyimli fasilitatördür. Kariyerinin ilk döneminde, Arthur Andersen, Ernst & Young, Koç Grubu ve Koçtaş gibi büyük şirketlerde danışman, eğitmen ve yönetici olarak çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Çalışmalarında Adler Learning International, Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçluğu (ORSC), Voice Dialogue, Gordon International ve Lewis Deep Democracy gibi farklı okullardan ve disiplinlerden harmanlandığı koçluk ve fasilitatör yaklaşımı uygulamaktadır. Üst yönetim ekiplerinden, strateji yayılım çalıştaylarına, STK'larda diyalog kolaylaştırmaya kadar farklı hedef kitleler ile kolaylaştırıcılık deneyimine sahiptir.